Sd kart kurtarma

Silinen resim kurtarma

Anasayfa | İletişim

Silinen resimleri kurtarma
Merhaba Her türlü silinen resimleri kurtarma işlemleri için en doğru yerdesiniz artık web sitelerindeki arayışlara son vermenin zamanı geldi KDK SOFT sizler için en iyi dosya kurtarma deneyimi yaşatmaktadır. Silinen resimleri kurtarma  hakkında bazı önemli bilgilere sayfamızda yer vereceğiz ilerleyen satırlarda sizleri olası sorunlardan nasıl kurtara biliriz  ve sizlerin verilerinizi resimlerinizi en iyi nasıl kurtara biliriz bunlardan bahsedeceğiz. İlk yer vereceğimiz bilgi ise silinen resimleri kurtarma işlemlerini biz gerçekleştirmeden önce sizlerin ne yapması gerektiği hakkında olacaktır.

 • Resimlerin bulunduğu depolama birimine veri yüklemeyiniz
 • Resimlerin bulunduğu yer Harddisk ise başka bir şey silmeyiniz
 • Resimlerin bulunduğu alan Telefon ise başka bir şey silmeyiniz
 • Resimlerin bulunduğu alan Tablet ise başka bir şey silmeyiniz
 • Resimlerin bulunduğu alan Bilgisayar ise başka bir şey silmeyiniz

Üst kısımda yer alan konular hakkında bilgilerin neden ve niçin yazıldığını sizlere kısaca anlatalım. Bilgisayardan, telefondan, tablet ve benzeri cihazlardan her han gibi bir şey silmek ile silinen dosya kaybolmaz belleğinizde kalmaya devam eder. Fakat sildiğiniz belgenin üzerine başka bir dosya yazdırmanız halinde sildiklerini tamamen kaybolabilir yok olabilir.  Nasıl önlem almanız gerektiğini merak ediyorsanız metinlerimizi okumaya devam etmenizi öneriyoruz.

 • En önemli olanı ilk söyleyelim Bilgisayarınıza dosya yüklemeyiniz ‘Genel’
 • Resim yüklemeyiniz
 • Video yüklemeyiniz
 • Dosya yüklemeyiniz
 • Belge yüklemeyiniz

Yüklemelerden bahsettik sadece bu yeterlide değildir  el ile manuel yükleme seçenekleri idi bunlar birde farkında olmadan yüklemeler vardır peki nelerdir bunlar? Anlatalım dikkatlice okumaya devam edelim!. Kullandığınız cihaz Telefon, bilgisayar, tablet, Benzeri cihazlar kullanıyorsanız bu cihazların  sizlerin haberi olmadan arka planda veri aktarımı yaptığını bilmenizi isteriz.

 • İnternette gezindiğinizde cihazınız veri aktarımı yapar
 • Video izlediğiniz de kullanmakta olduğunuz cihaz data transferi yapar
 • Resim indirmek
 • Program indirmek
 • Program yüklemek aynı şekilde resimlerinizin ve belgelerinizin kurtarılamaz olmasına neden olu verir
 • Oyun yüklemek oynamak aynı şekilde resimlerinizin silinmesine neden olur
 • Filim izlemek oyun oynamak aynı şekilde resimlerinizin ve dosyalarınızın ciddi kaybına neden olur

 Diğer yazılarımızı okumak için farklı sayfalarımıza bakmanızı öneririz ayrıca üye girişi yaparak firmalarınızın reklamını yapabilir ve sorularınıza en iyi cevapları alabilirsiniz.  Talep formu doldurarak fiyatlandırmalar hakkında detaylı bilgiye ulaşa bilirsiniz.

 

 

Silinen resim kurtarma devamını okuyunuz.

İşimiz Silinen resim kurtarma diye kısaca özetlensede amacımız bazı hatıraları önemli bilgileri ve değer verilenleri sahiplerine yeniden ulaştırmaktır. aradığınız bilgi örneğin Silinen resim kurtarma olsa bile bizim için önemi büyüktür ve Dikkate alınması gereken bir durumdur. Hizmet alanımızda bu nedenle oldukça geniştir tüm Türkiye içerisinde sizlere Silinen resim kurtarma işlemleri yapabilir mesafeniz bulunduğumuz yere uzak ise kargo ile ürün alış verişi yapabiliriz.

Bizlerden ne gibi faydalar görebilirsiniz

 • Silinen fotoğrafları geri getirme
 • Silinen resimleri geri alma
 • SD kart kurtarma
 • Silinen resim kurtarma
 • Hafıza kartı kurtarma

Silinen resim kurtarma Kargo ile ürün teslimatı yapabilirsiniz, Cihaz kayıt kısmından kayıt yaparak fiyatlarda oldukça büyük indirimler kazana bilirsiniz. 300 TL üzeri Silinen resim kurtarma işlerinde kargo bizden hediye üstelik 24 saat içerisinde Silinen resim kurtarma bazı nedenler bu durumu etkileyebilir ama genel olarak etkilenme pek görünmez.

Silinen resim kurtarma Hakkın da veri kurtarma işlemlerin de kapsama lanımız oldukça geniş demiştik alt bölümde tümü yer almaktadır.

Silinen resim kurtarma

 

Tüm Türkiye içinde kargo ile cihaz gönderme

İstanbul Silinen resim kurtarma Ankara , İzmir Silinen resim kurtarma Adana , Adıyaman , Afyonkarahisar , Ağrı , Aksaray , Amasya , Antalya , Ardahan , Artvin , Aydın nerede olursanız olun ister Balıkesir , Bartın , Batman Bilgisayardan silinen dosyaları geri getirme Bayburt. Bilecik , Bingöl size en yakın kargo kadar yakınız Bitlis , Bolu , Burdur Silinen resim kurtarma Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Silinen resim kurtarma Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Bilgisayardan silinen dosyaları geri getirme Silinen resim kurtarma Hatay Iğdır Isparta Kahramanmaraş Bilgisayardan silinen dosyaları geri getirme Karabük biz size yakın olan her yerdeyiz Karaman Kars. Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Bilgisayardan silinen dosyaları geri getirme Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Silinen resim kurtarma Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Muş , Nevşehir , Niğde Ordu. Osmaniye Bilgisayardan silinen dosyaları geri getirme Rize , Sakarya , Samsun Siirt Sinop Sivas , Şırnak , Tekirdağ , Tokat , Trabzon kısa sürede karg imkanı hatta kargo bulunduğunuz alana gelsin Tunceli , Şanlıurfa , Uşak , Van Bilgisayardan silinen dosyaları geri getirme Yalova Yozgat Zonguldak.

Adalar Arnavutköy Ataşehir Silinen resim kurtarma Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bilgisayardan silinen dosyaları geri getirme Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Silinen resim kurtarma Beşiktaş Bilgisayardan silinen dosyaları geri getirme Beykoz Beylikdüzü. Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Çekmeköy Esenler Esenyurt sizin değerleriniz bizim değerlerimiz Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kadıköy Kağıthane Bilgisayardan silinen dosyaları geri getirme Silinen resim kurtarma Kartal Silinen resim kurtarma KüçükçekmeceSilinen resim kurtarma Maltepe Pendik Bilgisayardan silinen dosyaları geri getirme Sancaktepe. Sarıyer Silivri Sultanbeyli hatıralarınız bizim içinde önemlidir hassasiyetiniz bizim içinde aynı derecededir Sultangazi Şile Şişli Silinen resim kurtarma Tuzla Bilgisayardan silinen dosyaları geri getirme Ümraniye Silinen resim kurtarma Üsküdar Zeytinburnu.


 

İsim:

 

Yorum:

 

 

 

 

Papatja


www.papatja.com